S5 w kierunku Poznania zablokowana! Zderzenie trzech ciężarówek

i

Autor: redakcja

WYPADEK

Droga ekspresowa S5 w kierunku Poznania zablokowana. Zderzenie 3 ciężarówek. Jedna osoba ranna

2023-07-17 7:26

Jedna osoba została ranna w zderzeniu trzech ciężarówek, do którego doszło w poniedziałek w nocy w powiecie rawickim w woj. wielkopolskim. W wyniku wypadku jeden z pojazdów zapalił się. Droga ekspresowa S5 jest zablokowana w kierunku Poznania, wprowadzono objazd.

Zderzenie trzech ciężarówek na S5. Jeden z pojazdów się zapalił

Dyżurny Punktu Informacji Drogowej Poznańskiego oddziału GDDKiA przekazał, że po godz. 2:00 w nocy na 93. km drogi ekspresowej S5, pomiędzy węzłami Rawicz i Bojanowo, na jezdni w kierunku Poznania zderzyły się trzy ciężarówki, w wyniku czego jedna z nich zapaliła się. W wypadku ranna została jedna osoba.

S5 zablokowana. Wprowadzono objazd

Trasa w kierunku Poznania jest zablokowana. Służby drogowe oczekują na specjalistyczny dźwig, który pomoże usunąć wrak ciężarówki. Policja wprowadziła objazd na węźle Rawicz. Pojazdy kierowane są na drogę krajową nr 36, następnie na drogę wojewódzką 309.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE