Dramatyczny wypadek pod Środą Wielkopolską! Nie żyje kobieta [ZDJĘCIA]

2022-11-09 9:47
Dramatyczny wypadek pod Środą Wielkopolską! Nie żyje kobieta
Autor: OSP Zaniemyśl Dramatyczny wypadek pod Środą Wielkopolską! Nie żyje kobieta

Tragiczne wydarzenia na drodze pomiędzy Czarnotkami a Borowem w Wielkopolsce. Samochód osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się na przydrożnych drzewach. Niestety jedna osoba nie żyje!

Do tragicznego zdarzenia w powiecie średzkim doszło we wtorek (8 listopada) około godz. 16:00. Dokładnie na drodze pomiędzy Czarnotkami a Borowem samochód osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się na przydrożnych drzewach. - Działania strażaków skupiły się na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uwolnieniu osoby uwiezionej w pojeździe oraz na przekazaniu jej zespołowi ratownictwa medycznego, gdzie w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala - relacjonują strażacy z OSP Zaniemyśl.

Niestety ze szpitala napłynęły tragiczne wieści. Jak ustalił lokalny portal tydzien.net.pl, kobieta zmarła. Obecnie policjanci ze Środy Wielkopolskiej pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wtorkowej tragedii.

Fatalny wypadek w Lublinie. Wszystko się nagrało!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE