Darmowe badania kamerą, dzięki którym sprawdzicie, czy wasze budynki są "nieszczelne"!

2021-11-23 16:31
Akcja Trzymaj ciepło
Autor: Urząd Miasta w Poznaniu

Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem. Tylko w pierwszym rejestracji urzędnicy przyjęli 150 zgłoszeń. Możecie wypełnić je na stronie trzymajcieplo.pl.

Okna i drzwi - to głównie one pozbawiają budynki ciepła. Ruszyła rejestracja uczestników do akcji "Trzymaj ciepło". Dzięki specjalnej kamerze, poznaniacy dowiedzą się, w których miejscach ich mieszkanie jest "nieszczelne".

Po każdej edycji, ponad 40 procent jej uczestników decyduje się na przeprowadzenie jakiejkolwiek inwestycji. Większości z tych osób udaje się obniżyć rachunki za energię cieplną nawet do 10 procent rocznie

mówi Przemysław Surdyk, z Wydziału Kształtowania i Ochrony Środowiska w Poznaniu. W ramach akcji przebadanych zostanie 350 domów jednorodzinnych z terenu całego miasta oraz 15 kamienic z centrum Poznania, Wildy, Jeżyc i Łazarza.

Corocznie akcja cieszy się dużym powodzeniem i mogę powiedzieć, że tylko w pierwszym dniu rejestracji przyjęliśmy 150 formularzy zgłoszeniowych.

Do tej pory przebadano łącznie 5 910 domów jednorodzinnych oraz 237 kamienic. Aby skorzystać z bezpłatnego badania należy wypełnić formularz na stronie trzymajcieplo.pl.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE