Tramwaj Poznań

i

Autor: MPK Poznań Tramwaj Poznań

Czy seniorzy czują się bezpiecznie w komunikacji miejskiej? Ruszyły badania!

2021-02-22 14:03

W czasie pandemii koronawirusa poczucie bezpieczeństwa bardzo spadło. Szczególnie w komunikacji miejskiej. A czy seniorzy czują się tam bezpieczni? Zbada to Zarząd Transportu Miejskiego i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza. Od dziś można wypełniać ankiety.

Przez śmiertelną pandemię koronawirusa żyjemy w ciągłym strachu. Szczególnie źle kojarzy nam się transport publiczny. Mimo limitów pasażerów i zasad bezpieczeństwa, tramwaje i autobusy uważamy za niebezpieczne. Czy na pewno?

Zarząd Transportu Miejskiego i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza przeprowadzą badanie. Będą sprawdzać poziom poczucia bezpieczeństwa u seniorów.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Czy seniorzy są bezpieczni w komunikacji miejskiej?

Od dziś można wypełniać ankietę, którą przygotował Zarząd Transportu Miejskiego i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza. Można ta wskazać, co wpływa na brak poczucia bezpieczeństwa, a co mogłoby je zwiększyć. Ankietowani powinni też zadeklarować, kogo w pierwszej kolejności poinformowaliby w momencie zagrożenia, a także o godziny, które uważają za najmniej bezpieczne.

Zebrane w ten sposób dane zostaną przeanalizowane i na ich podstawie ZTM wprowadzi rozwiązania, które pozwolą seniorom poczuć się bezpieczniej.

Ankiety można wypełniać do 8 marca 2021.

Powrót do szkoły. Pamiętasz coś z fizyki? To powinien być BANAŁ!

Pytanie 1 z 10
Jednostką siły jest: