Budowa chodinika na ulicy Hulewiczów. Utrudnienia potrwają kilka miesięcy!

2021-02-19 18:30
Prace drogowe
Autor: needpix.com

W związku z przebudową ulicy Hulewiczów, obejmującą budowę chodnika oraz infrastruktury, wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu, które potrwają od 19 lutego do 30 listopada 2021 r.

Prace będą prowadzone na odcinku między ulicami Obornicką a Herbową. Zamknięte będą chodniki, fragmenty jezdni oraz pobocza. Wyznaczone zostaną objazdy remontowanych fragmentów ulicy. Dla poszczególnych odcinków ruch będzie sterowany ręcznie. Prace będą koordynowane z robotami na ulicy Mateckiego.

Podczas pierwszego etapu prac na ulicy Hulewiczów nie będzie na niej przejazdu w rejonie ulicy Herbowej. Objazd wyznaczony jest ulicami: Obornicką, Błeńskiej i Stróżyńskiego. W drugim etapie robót wygrodzona zostanie północna część jezdni ul. Hulewiczów. Na odcinku prac odbywać się będzie ruch jednokierunkowy od strony ul. Obornickiej w kierunku ul. Stróżyńskiego. Trzeci etap to zamknięcie ruchu na odcinku ulicy Hulewiczów przyległym do ul. Obornickiej. Objazd będzie poprowadzony także ulicami: Obornicką, Błeńskiej i Stróżyńskiego. Łącznie trzy etapy prac potrwają około miesiąca - jest to zależne od warunków atmosferycznych. Utrzymany będzie ruch pieszych i dojście do posesji.

Zmiany będą także wprowadzone na ulicy Mateckiego. Od 24 lutego do 3 marca będzie ona zamknięta. Spowodowane jest to pracami przy inwestycji Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych przy ul. Hulewiczów. Poznańskie Inwestycje Miejskie, by ułatwić się poruszanie się w tym rejonie, zdecydowały umożliwić przejazd ulicą Mateckiego na okres zamknięcia ulicy Hulewiczów . Z powodu trwających tam prac Zarząd Dróg Miejskich prosi o zachowanie szczególnej ostrożności.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE