Brutalny atak 33-latka z Pensylwanii

i

Autor: Canva/Pixabay/Screen Facebook Annabel Rose

Policja

Brutalny atak agresywnego 33-latka z Pensylwanii. Mężczyzna rzucił w swoją partnerkę kanapą, a potem położył się na niej i zasnął

2024-02-15 10:14

To historia jak z ponurego dreszczowca. 33-letni Leroy Brahm III został uznany za winnego śmiertelnego pobicia swojej dziewczyny, 21-letniej Annabel Meenan, z którą spotykał się od liceum. Mężczyzna w okrutny sposób skrzywdził swoją partnerkę.

Skazany był bardzo agresywny i brutalnie pobił swoją dziewczynę... na śmierć. Do zdarzenia doszło w ciągu nocy - powiedział prokurator okręgowy Christopher L. de Barrena-Sarobe w oświadczeniu po ogłoszeniu wyroku – Ława przysięgłych słusznie uznała, że oskarżony był winny wszystkich zarzutów, relacjonuje portal kozaczek.pl.

Rzucił w swoją partnerkę sofą, bo był zazdrosny. Kobieta zmarła

Proces w sprawie 33-latka trwał tydzień i ostatecznie mężczyzna został skazany za morderstwo pierwszego stopnia: wielokrotnie przypadki kwalifikowanej napaści, zwykłej napaści i lekkomyślnego narażenia innej osoby na niebezpieczeństwo - relacjonuje kozaczek.pl.

Co więcej, głównym powodem brutalnej napaści na 21-latke miała być zazdrość Leroya o innego mężczyznę, którego poznali na rejsie w 2021 roku. Para utrzymywała z nim kontakt. Mało tego, zastępca prokuratora okręgowego wyjaśnił ławie przysięgłych, że Leroy „miał dość tego, że Annabel wybiera innego mężczyznę zamiast niego” i „chciał odzyskać nad nią kontrolę”.

Brutalny atak 33-latka. Napastnik bił swoją partnerkę i deptał ją po głowie

Bezduszny Brahm często bił swoją dziewczynę, mało tego deptał ją po głowie, a na koniec upuścił na nią sofę, by następnie na niej usiąść i zasnąć!

Annabel „umarła bolesną i brutalną śmiercią” – podkreślono. Policja została wezwana do przyczepy 4 grudnia 2021 roku, po zgłoszeniu nagłego wypadku medycznego. Meenan została znaleziona na podłodze w salonie „z ranami i rozległymi siniakami na twarzy, klatce piersiowej, rękach i nogach” jak podano w komunikacie prasowym policji - relacjonuje kozaczek.pl.

Wnętrze domu, w którym doszło do tragedii, było polem bitwy. Na ścianach w kuchni widoczne były palmy krwi, rozbite szklane drzwiczki piekarnika, śledczy zauważyli także dziurę w ścianie i uszkodzony telefon komórkowy ofiary na podłodze. Co więcej, lekarz sądowy stwierdził, że 21-latka zmarła z powodu zatrzymania akcji serca, spożycia kokainy i alkoholu, jednak zatrzymanie akcji serca było spowodowane ciężkim pobiciem, którego doznała.

Wyrok skazujący za morderstwo pierwszego stopnia, oznacza obowiązkową karę dożywotniego więzienia, bez możliwości zwolnienia warunkowego. Dodajmy, że formalny wyrok zapadnie w późniejszym terminie.

Podczas procesu pokazano nagrania i wiadomości, które agresor wysyłał do 21-latki. Ujawniono także wiadomość telefoniczną nagraną podczas pobicia, gdzie słychać jak kobieta błaga go, by przestał. Jak relacjonuje portal kozaczek.pl, po ogłoszeniu werdyktu w sądzie, Brahm został przewieziony z powrotem do więzienia hrabstwa Chester, gdzie jest przetrzymywany bez możliwości wyjścia za kaucją. Przebywa tam od grudnia 2021 roku.

Agresywny 33-latek groził pistoletem innemu kierowcy