A teraz przyszedł czas na rozliczenie! Chodzi o akcję miasta!

2021-10-22 16:40
Mała retencja
Autor: Urząd Miasta w Poznaniu

A teraz przyszedł czas na rozliczenie! Chodzi o program miasta, który polega na zatrzymaniu i ponownym wykorzystaniu deszczówki. Poznaniacy, instytucje czy przedsiębiorcy, czy przedsiębiorcy, którzy brali w nim udział, mają czas na rozliczenie do połowy listopada. Wnioski należy składać poprzez E-PUAP, przesłać drogą pocztową lub listem.

A teraz czas na rozliczenie! Chodzi o program miasta, który polega na zatrzymaniu i ponownym wykorzystaniu deszczówki. Osoby, wspólnoty oraz spółdzielnie mieszkaniowe, instytucje czy przedsiębiorcy, którzy dostali dofinansowanie, mają czas by to zrobić do 15 listopada.

Bardzo prosimy o wszelkie zmiany, które zachodzą w stosunku do złożonego wniosku, żeby składać przed rozliczeniem, czyli liczba zbiorników wodnych, ich wielkość

mówi Agnieszka Górczewska z Biura Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta w Poznaniu. I dodaje, że poznaniacy najczęściej przeznaczali pieniądze na zbiorniki wodne i ogrody deszczowe. Program cieszył się sporym zainteresowaniem.

W sumie podpisaliśmy 164 umów na łączną kwotę przekraczającą 770 tysięcy złotych.

Wnioski należy składać poprzez E-PUAP, przesłać drogą pocztową lub listem.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE