Wystawa

100 unikatowych pojazdów i 8 stref tematycznych. Zobacz wystawę Muzeum Motoryzacji w Poznaniu! To prawdziwy wehikuł czasu!

Od 18 listopada 2023 do 7 kwietnia 2024 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Pawilonie nr 12 działać będzie Muzeum Motoryzacji. Sprawdźcie co ciekawego można tam zobaczyć!

Muzeum Motoryzacji w Poznaniu. Miejsce dla miłośników pojazdów

8 stref tematycznych, ponad 100 zabytkowych pojazdów - taką wystawę przygotował Automobilklub Wielkopolski wraz z Komisją Pojazdów Zabytkowych! Dzięki temu wystawa jest bardzo różnorodna. 

Muzeum Motoryzacji w Poznaniu. Od pojazdów z okresu międzywojennego po klasyki z PRL-u

Organizatorzy przygotowali 8 stref tematycznych: strefa I - pojazdy z okresu międzywojennego, strefa II - kolekcja pojazdów Auto Union, strefa III - Włoska motoryzacja, strefa IV - pojazdy wyścigowe, strefa V - Amerykańska motoryzacja, strefa VI - Poznańska motoryzacja, strefa VII - pojazdy przed i po odrestaurowaniu oraz strefa VIII -  klasyki z czasów PRL-u i kultowe przyczepy campingowe!

Podział na strefy sprawia, że wystawa jest bardzo dynamiczna i zróżnicowana, dzięki temu staje się jeszcze bardziej interesująca. 

Muzeum Motoryzacji w Poznaniu. Jakie są godziny otwarcia?

Wystawa czynna jest we wszystkie piątki, soboty i niedziele od godz. 11:00 do 19:00, od 18 listopada do 7 kwietnia. Muzeum Motoryzacji znajduje się w pawilonie nr 12 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wejście możliwe jest przez bramę 8 lub 9.

Muzeum Motoryzacji w Poznaniu. Ceny biletów

Ceny biletów online

  • Normalny: 25zł
  • Ulgowy: 20zł

Ceny biletów w kasie

  • Normalny: 30zł
  • Ulgowy: 25zł

Biletów kupionych online nie trzeba drukować. Można je pokazać na swoim urządzeniu mobilnym (smartfonie lub tablecie) - informują organizatorzy.

To zobaczycie w Muzeum Historii Polski. Zwiedzamy największe muzeum w Polsce przed otwarciem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE