Wisła Płock z kolejnym wzmocnieniem. Rafał Wolski dołącza do Nafciarzy!

2020-03-09 13:15
Wisła Płock
Autor: Wisła Płock

27-letni pomocnik reprezentował do tej pory barwy Lechii Gdańsk. Po rozwiązaniu umowy z drużyną z Trójmiasta postanowił związać się z Wisłą Płock. Trafił on do Płocka na zasadzie wolnego transferu. Nie możemy niestety powiedzieć jak długo obowiązuje go umowa z niebiesko-biało-niebieskimi. Decyzją oby stron długość kontraktu nie będzie ujawniana.

Przed przyjściem do Płocka, Wolski spędził 3 lata na Lechii Gdańsk. W sumie wystąpił w jej barwach w 78 meczach. Zanotował podczas nich 7 bramek i 11 asyst. Tylko w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 dopisał do swojego konta 20 występów w których może pochwalić się jednym golem i 3 asystami.

Wolski
Autor: transfermarkt.pl

Rafał Wolski kilka razy zmieniał już barwy. Ma na swoim koncie grę w Legii Warszawa w której zdobył dwa Puchary Polski, Fiorentinie, Bari, Mechelen a także Wiśle Kraków. Z drużyną z Gdańska udało mu się zdobyć Puchar oraz Superpuchar Polski.

Dodatkowo Wolski pochwalić może się 7 występami i jednym trafieniem w reprezentacji Polski. Uczestniczył z nią również w Mistrzostwach Europy UEFA EURO 2012.