Piłkarska Wisła Płock jak z GTA! A w głośnikach... ESKA Płock! [WIDEO]

2021-05-13 9:44
GTA
Autor: Wisła Plock

Płocki klub, który ostatnio zapewnił sobie utrzymanie w Ekstraklasie, słynie ze swoich niecodziennych filmików. Tym razem w sposób, który na pewno przypadnie do gustu fanom gier wideo. Nafciarze poinformowali o przedłużeniu umowy z jednym ze swoich zawodników. Co ciekawe swój mały udział w powstaniu filmiku miał nasz płocki reporter ESKI!

Wisła Płock S.A. i Piotr Tomasik doszli do porozumienia w sprawie kolejnej misji bocznego obrońcy. Oznacza to, że zawodnik występujący z numerem 7. na niebiesko-biało-niebieskiej koszulce w sezonie 2021/2022 nadal będzie reprezentował barwy Nafciarzy.

Maserati, Bentley... Czego tam nie było!? Luksusowe auta w dziupli na Wilanowie w Warszawie

W sezonie 2019/2020 Tomasik wystąpił w 26 ligowych meczach, w których zaliczył 3 bramki i 2 asysty. Na listę strzelców wpisywał się w spotkaniach z Rakowem Częstochowa (2:1), Arką Gdynia (4:1) oraz ŁKS Łódź (2:0). Z uwagi na problemy zdrowotne na początku rundy wiosennej opuścił kilka kolejek, ale mimo to zagrał w 13 meczach, notując asystę przy ważnym golu Dušana Lagatora z Lechią Gdańsk (1:0).

Jego dotychczasowy bilans w płockim klubie to 41 występów, ale wiemy już, że na tym nie koniec i kolejna misja Piotrka w Wiśle Płock potrwa przynajmniej o rok dłużej.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!