W Ratuszu w Płocku obradował sztab kryzysowy

2021-07-19 18:47
Andrzej Nowakowski
Autor: Urząd Miasta Płocka

Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski zwołał w poniedziałek Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego, aby omówić sytuację po przejściu nad miastem nawałnicy, a następnie intensywnych opadów deszczu.

W posiedzeniu uczestniczyli m.in. przedstawiciele służb mundurowych, Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, pracownicy Urzędu Miasta Płocka, Miejskiego Zarządu Dróg i Zakładu Usług Miejskich „Muniserwis”.

Najważniejszą informacją jest to, że nikt fizycznie nie ucierpiał. Służby miejskie niezwłocznie przystąpiły do usuwania skutków nawałnicy i udrożnienia miasta. Prezydent Płocka podziękował wszystkim za tę pracę i zaangażowanie.

Są jeszcze ulice, które wymagają sprzątania. Najmocniej ucierpiała zieleń. W tym ostatnim przypadku trwa jeszcze szacowanie strat i usuwanie powalonych drzew.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE