Startuje przebudowa ulicy Łukasiewicza w Płocku. Szykują się utrudnienia

2022-07-07 8:09
Łukasiewicza remont
Autor: Pixabay

W związku z realizacją inwestycji pn. „Przebudowa ul. Łukasiewicza na odcinkach: od ul. Nowowiejskiego do ul. Tysiąclecia oraz od ul. Długiej do ul. Zglenickiego” informujemy o zmianach w organizacji ruchu od 8 lipca.

Podczas realizacji zadania inwestycyjnego będzie dochodzić do czasowego zamykania ulic na przebudowywanych odcinkach ul. Łukasiewicza. Pierwszy etap czasowej organizacji ruchu zostanie wprowadzony w piątek 8 lipca około godz. 12.

Łukasiewicza remont
Autor: Urząd Miasta Płock

W efekcie w ramach pierwszego etapu prac zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ul. Łukasiewicza od ronda Nafciarzy do bramy nr 2 PKN Orlen oraz zostanie zwężona jezdnia na odcinku od bramy nr 2 do bramy nr 10. Także autobusy KM Płock zostaną skierowane na objazdy. Przebudowa odcinka od ul. Nowowiejskiego do ul. Tysiąclecia zaplanowana jest jako drugi etap prac.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE