Wisła Płock

Autor: Wisła Płock

Przerwa w lidze to zwiastun rozgrywek reprezentacyjnych. W Wisle Płock nie brakuje kadrowiczów!

2022-11-17 8:06

Piłkarska Wisła Płock zakończyła pierwszą część rozgrywek w PKO Bank Polski Ekstraklasie! Przypomnijmy że w ostatnim meczu wygrała ona na własnym terenie z zespołem Cracovii 1 do 0. Niebiesko-biało-niebiescy zapewnili sobie tym samym 5. miejsce w tabeli ligowej. Jak oczywiście wiadomo - przerwa od ligi oznacza rozgrywki reprezentacyjne. W Płocku powołań doczekało się aż 6 piłkarzy!

Nie było zaskoczeniem że powołania do pierwszej reprezentacji Azerbejdżanu doczekał się Anton Kryvotsyuk. Takim samym osiągnięciem z tym że mowa o Słowacji pochwalić może się Kristian Vallo. Okazję występów będą mieli także Polacy powołani do reprezentacji młodzieżowych. Wśród nich znaleźli się Igor Drapiński, Tomasz Walczak, a także wypożyczeni - Marcel Błachewicz i Fryderyk Gerbowski

Wczoraj (16.11) zwycięstwo i 90 minut w meczu z Mołdawią zaliczył Anton Kryvotsyuk. Dziś Okazję do gry mogą mieć z kolei Kristian Vallo którego reprezentacja zmierzy się o 18:00 z Czarnogórą, a także Marcel Błachewicz i Fryderyk Gerbowski w meczu towarzyskim Polski U-21 z Chorwacją U-21 również zaplanowanym na godzinę 18:00

Kiedy jeszcze będziemy mogli oglądać Nafciarzy na arenie międzynarodowej?

Wisła Płock przygotowała na swojej stronie internetowej specjalną rozpiskę, którą znajdziecie też niżej:

• 20 listopada, godz. 13:30

Mecz towarzyski: Słowacja - Chile (Kristian Vallo)

• 20 listopada, godz. 14:00

Mecz towarzyski: Macedonia Północna - Azerbejdżan (Anton Krivotsyuk)

• 21 listopada, godz. 14:45

Mecz towarzyski U-21: Turcja - Polska (Marcel Błachewicz, Fryderyk Gerbowski)

• 21 - 23 listopada

Zgrupowanie U-18: Polska (Tomasz Walczak)