Czy dziewczynki mogą grać w piłkę nożną? Jasne! Zbliża się trzeci darmowy trening z Wisłą Płock

2022-11-14 6:36
Dziewczynki Wisła
Autor: Wisła Płock S.A.

Wszystkie chętne dziewczynki z roczników 2008-2015 płocki klub zaprasza na trzecie zajęcia z naszego cyklu bezpłatnych treningów. Tym razem zajęcia odbędą się 20 listopada o 13:00 na murawie boiska bocznego B2 na Stadionie im. Kazimierza Górskiego.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie piłką nożną wśród kobiet i dziewczynek, nasz klub postanowił rozpocząć cykl dodatkowych bezpłatnych treningów piłkarskich dla wszystkich chętnych adeptek futbolu z roczników 2008-2015. Pierwszy trening odbył się 21 sierpnia, a drugi 1 listopada - na obu stawiło się około dwudziestu uczestniczek, które, podzielone na dwie grupy, pod okiem trenerek-zawodniczek drużyny seniorek Wisły Płock połączyły piłkarską pracę z dobrą zabawą.

- Poprzednie dwa spotkania napełniły mnie optymizmem - jest nas już tyle, że możemy fajnie razem potrenować. Cieszę się, że w naszym okręgu coraz więcej dziewczynek chce grać w piłkę, a ta część z nich, która nie miała wcześniej drużyny, po naszych zajęciach takową znalazła. Z przyjemnością ponownie zapraszamy wszystkie chętne, niezależnie od ich przynależności klubowej i w ogóle tego, czy trenują z jakąkolwiek drużyną. Powtórzę jeszcze raz: nie chcemy nikogo wyciągać z jego klubu. Naszym celem jest stworzenie dla dziewczynek środowiska, w którym będą mogły się rozwijać i cieszyć grą w piłkę, a przy okazji poznawać się nawzajem - powiedział trener Adrian Piankowski, szkoleniowiec drużyny seniorek Wisły Płock oraz pomysłodawca projektu.

Zainteresowani udziałem w trzecim treningu, niezależnie od udziału w poprzednich, mogą się już zapisywać TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE