Trwają przygotowania do Wałeckiego Festiwalu Biegowego

2021-05-14 10:39
bieg filmowy Wałcz
Autor: biegfilmowy.pl

Choć do biegu zostały jeszcze dwa miesiące, to już można zapisywać do Wałeckiego Festiwalu Biegowego. W tym roku odbędzie się jubileuszowa, 10-ta edycja.

To duże wydarzenie, bo oprócz głównego biegu odbędzie się kilka mniejszych. W programie 11-kilometrowy bieg filmowy oraz 6-kilometrowy wyścig "biegamBoLubię LASY". W jego ramach odbędą się 7. Mistrzostwa Polski Leśników. Można wziąć także udział w marszu nordic walking – ChodzęBoLubię, rozegrane zostaną również biegi dla najmłodszych. Organizatorzy stawiają na promocję zdrowia, ale i dobrą zabawę, do zdobycia wyjątkowy „Oscar” za najciekawszą filmową stylizację. Możecie przebrać się za dowolną postać z wybranego filmu.

Tegoroczny Festiwal biegowy rozpocznie się 10 lipca o 17-tej w Wałczu. Szczegóły i zapisy na stronie: www.biegfilmowy.pl.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Czy rozpoznasz zwięrzę po jego fragmencie? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Na zdjęciu jest:
zebra
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE