Potrzebna pomoc dla pilskiego hospicjum.

2021-11-25 15:33
Towarzystwo Pomocy Chorym
Autor: Towarzystwo Pomocy Chorym

Koronawirus wpłynął nie tylko na gospodarkę. Jego skutki odczuwa również pilskie hospicjum prowadzone przez Towarzystwo Pomocy Chorym. Choć placówka ma podpisany kontrakt z NFZ-em, to koszty funkcjonowania przewyższają jego wartość.

Dodatkowym wsparciem były charytatywne koncerty oraz kwesty. Niestety ostatnio, w związku z pandemią, nie mogły się one odbywać. Obecnie w pilskim hospicjum przebywa 26. pacjentów wymagających nie tylko pielęgnacji, ale również całodobowej opieki medycznej. Każdy z nas może pomoc w funkcjonowaniu placówki.

Pomoc zapewni nam, że będziemy mogli dalej, tak jak już w tej chwili robimy zagwarantować opiekę taką, jaką życzą sobie chorzy i ich rodziny.

Mówi Józefa Wiśniewska, wiceprezes Towarzystwa Pomocy Chorym w Pile.

Najbliższa okazja do wsparcia towarzystwa już 14 grudnia w Regionalnym Centrum Kultury. Tego dnia wyświetlony zostanie film o Stanisławie Leszczyńskiej znanej jako położna z Auschwitz, która jest patronką pilskiego hospicjum. Początek seansu o godzinie 18:00. Działalność Towarzystwa Pomocy Chorym można wesprzeć także przelewając darowiznę na konto (PKO BP 37 1020 3844 0000 1002 0050 1833) lub przekazując 1% podatku (KRS 0000044377).

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE