KPS Stalpro Joker Powiat Pilski

Autor: KPS Stalpro Joker Powiat Pilski

Kolejne 3 punkty do ligowej tabeli dla pilskiego Jokera

2021-11-08 9:33

Pilanie nie dali przeciwnikom żadnych szans. W pojedynku z AZS UMK Toruń – Siatkarze, biało- niebiescy wygrali 3 sety z rzędu!

Od początku pierwszego seta zawodnicy Jokera pokazali, że zamierzają dyktować warunki w tym meczu. Już w pierwszej akcji skutecznym blokiem popisał się Marcin Bachmatiuk, a Krzysztof Zapaśnik wprowadzał do gry ofensywnej kolejnych zawodników naszego zespołu. Pierwszego seta pilanie wygrali 25-12. Druga część spotkania również należała do podopiecznych Daniela Plińskiego. Tym razem reprezentanci Piły drugiego seta wygrali przewagą 11 punktów nad toruńską drużyną 25-14. Trzeci set spotkania okazał się najrówniejszą odsłoną meczu. Chociaż toruńscy gospodarze walczyli do samego końca, pilanie wygrali również tę część pojedynku 25-23.

Dzięki zwycięstwu nad AZS UMK Toruń oraz porażce Orła Międzyrzecz z Astrą Nowa Sól, KPS Stalpro Joker Powiat Pilski wskoczył na 2 miejsce w tabeli, tracąc jeden punkt do liderujących Aniołów Toruń. W sobotę nasi siatkarze wracają na halę przy ulicy Pola, gdzie o godzinie 17:00 podejmą zajmującą ostatnie miejsce w tabeli, drużynę SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski.