Inicjatywa JEREMIE - wsparcie zwrotne dla wielkopolskich przedsiębiorców

2022-01-21 18:05
Biuro, praca
Autor: Pixabay

Przedsiębiorcy z naszego regionu zadają sobie w obecnej rzeczywistości wiele pytań. Niestety na większość z nich nie są sami w stanie odpowiedzieć.

Pandemia koronawirusa i wysoka inflacja w znaczącym stopniu wpłynęła na możliwości rozwoju firm, i to nie tylko w naszym regionie. Czy mam szansę rozbudować swój biznes? Czy mogę zdobyć środki na rozwój? To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowiedzieć postarają się eksperci Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile podczas spotkania zatytułowanego „Inicjatywa JEREMIE - wsparcie zwrotne dla wielkopolskich przedsiębiorców”.

W związku z sytuacją epidemiologiczną wydarzenie dobędzie się w formie webinarium. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 stycznia za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie warp.org.pl. Samo spotkanie odbędzie się 26 stycznia o 11-tej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE