Brutalnie pobiła i okradła swoją prawie 80-letnią matkę

2022-09-21 16:51
KPP ZŁOTÓW
Autor: KPP ZŁOTÓW

40-latka z Okonka nie miała skrupułów. Została zatrzymana przez policję.

Policjanci z Komendy Komisariatu Policji w Okonku, zostali wezwani na interwencję domową, która dotyczyła kradzieży pieniędzy. Sprawcą kradzieży i awantury domowej, miała być kobieta, która okradła swoją matkę. Funkcjonariusze którzy przybyli na miejsce ustalili, że 40-latka, wykorzystując przewagę siły oraz bezbronność 78 letniej matki, zaczęła szarpać i uderzać ją po głowie. W momencie gdy seniorka została doprowadzona do stanu bezbronności, została okradziona z pieniędzy w kwocie blisko 3 tyś złotych.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dał stróżom prawa podstawy, by przedstawić kobiecie zarzut rozboju oraz uszkodzenia ciała. Sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec 40-latki tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Grozi jej teraz kara pozbawienia wolności do lat 12.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE