Trwają remonty w świetlicach środowiskowych w mieście i gminie Ostrzeszów

2020-04-02 12:11
świetlica
Autor: Miasto i Gmina Ostrzeszów

Świetlice środowiskowe, ze względu na epidemie koronawirusa są zamknięte, ale to nie znaczy, że nic się w nich nie dzieje. W tych ostrzeszowskich trwają teraz remonty. W świetlicy w Rojowie wymieniono część wyposażenia, odmalowano ściany, a także wstawiono nowe drzwi zewnętrzne. Niebawem zmieni się także wygląd terenu wokół budynku.

Trwają inwestycje, które mają ulepszyć funkcjonowanie świetlic. Z nich korzystają głównie dzieci i młodzież i jak mówią włodarze Ostrzeszowa, czas jest teraz nie łatwy, ale to wszystko dla dobra mieszkańców. Modernizacje przechodzi między innymi środowiskowa świetlica w Rojowie. 

Wymienione zostały drzwi główne wejściowe, które były metalowe ze szklanymi szybami. Zastąpione zostały nowoczesnymi, antywłamaniowymi i z dużą dźwiękoszczelnością 👩‍🔧🚪 Wytrzymają nie jedno uderzenie piłki 😆⚽️⚽️ Pozostając przy temacie drzwi pragniemy też podziękować Panu Sołtysowi Tomaszowi Kajsrowi za jego wkład w odświeżenie drzwi wewnętrznych, które teraz prezentują się pięknie👨‍🔧💪Dziękujemy bardzo👍. Nowa, lśniąca wykładzina podłogowa. Odświeżeniu uległy też ściany, sufity oraz drzwi korytarza głównego, toalet 🚽oraz samej salki gdzie uczą się i bawią dzieci 👦👧. Ściana w korytarzu na wzgląd na częste brudzenie została do połowy wyłożona tynkiem mozaikowym dla jej dłuższej trwałości. Jeszcze w foliach, ale już przyjechały 🚛🚛 nowe stoły 👍👍

Czytamy na stronie Miasta i Gminy Ostrzeszów.

Teren wokół świetlicy w Rojowie również się zmieni. W przyszłym tygodniu w mediach społecznościowych pojawią się zdjęcia zmodernizowanego placu. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE