Syriusz rządzi w MZK w Ostrowie. Miejski przewoźnik przygarnął...kota

2021-09-11 12:00
kot
Autor: BŹ

Nie ma co prawda prawa jazdy, ale autobusy bardzo lubi. I spogląda na nie wygrzewając się w słońcu. KOT SYRIUSZ zamieszkał w zajezdni Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim. Ma się całkiem dobrze, a opiekunowie doglądają czy czegoś mu nie brakuje. [POSŁUCHAJ]

Kierowcy wzięli go z miejscowego schroniska, gdzie trafił z traumą po poprzednim właścicielu.

- Dziś oswoił się już z nowym miejscem i obowiązkami - mówi ESCE opiekun kota Tomasz Zygmanowski.

To jest KOCUR. Daliśmy mu imię Syriusz. Wzięliśmy go ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim. Wiemy, że miał on wcześniej właściciela, ale ten nie był dla kota dobry. Dlatego zwierzę trafiło do przytuliska. Kot ma już kilka lat. I na pewno swoje traumy. Ale powoli oswaja się z nowym otoczeniem. Dobrze je. Jest inteligentny.

Ma swoje humory, jak każdy, ale bardzo go lubimy.

Tą adopcją chcemy zachęcić do podobnych adopcji innych ludzi. Warto przygarnąć zwierzaka i zmienić jego życie na lepsze.

kot
Autor: BŹ
Syriusz oswoił się już z nowym miejscem i "obowiązkami" - mówi ESCE opiekun kota Tomasz Zygmanowski.

W zajezdni MZK kot ma nie tylko zieloną trawkę do wygrzewania się w słońcu, ale i legowisko oraz zawsze pełną miskę. Najbardziej lubi miejsce tuż przy siedzibie przewoźnika, pod tujami.

Syriusz jest kolejnym zwierzęciem zabranym ze schroniska przez spółki miejskie w Ostrowie.

Raport z anteny 10.09.2021
kot
Autor: BŹ
Źródło: Syriusz rządzi w MZK w Ostrowie. Miejski przewoźnik przygarnął...kota
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE