Sierżant Rafał Stramowski z Kępna przebiegł "Maraton Komandosa"

2021-11-30 11:07
kpp
Autor: KPP Kępno

Jak relaksować się po pracy? Są różne sposoby. Jedni lubią obejrzeć serial, drudzy robią drzemkę, a jeszcze inni startują w ultra ciężkich maratonach. I tak właśnie "odpoczywa" sierżant Rafał Stramowski, oficer prasowy Komendy Policji w Kępnie. Policjant wystartował właśnie w "Maratonie Komandosa" w Lublińcu i na 400 startujących mundurowych zajął wysokie 6 miejsce.

Sierżant Rafał Stramowski , oficer prasowy Komendy Policji w Kępnie wziął właśnie udział w legendarnym "Maratonie Komandosa" zorganizowanym po raz osiemnasty przez Wojskowy Klub Biegacza Meta Lubliniec. Policjant przebiegł ponad 42 kilometry w pełnym umundurowaniu i z 10 - kilogramowym plecakiem w niecałe 5 godzin.

Naszemu policjantowi udało się dotrzeć do mety w czasie 4 godzin i 58 minut, co dało mu 57 miejsce w kategorii Open, natomiast bardzo wysokie 6 miejsce w kategorii POLICJI.

Mówi sierż. szt. Filip Ślęk z KPP Kępno.

Sierżant Rafał Stramowski ma już biegowe plany na przyszły rok. Chce zdobyć tytuł "Szlema Komandosa".

Nasz mundurowy w przyszłym roku powalczy i sprawdzi się w "Szlemie Komandosa". Aby zdobyć ten prestiżowy tytuł, sierż. Stramowski wystartuje w piątce legendarnych, bardzo wymagających biegów terenowych w jednym roku kalendarzowym na różnych dystansach:

- Setka Komandosa - dystans 100 km- Półmaraton Komandosa - dystans 21 km- Bieg o Nóż Komandosa - dystans 10 km- Ćwierćmaraton Komandosa - dystans 10 km- Maraton Komandosa - dystans 42 km

Dodaje sierż. szt. Filip Ślęk.

Start we wszystkich tych dystansach odbywać się będzie w pełnym umundurowaniu i z 10 kilogramowym plecakiem. Po starcie w pięciu zawodach w jednym roku, sumuje się uzyskany w nich czas. To wyzwanie, które udaje się tylko nielicznym.

Polecany artykuł:

Srebrny TEODOR z Ostrowa!
Sonda
Czy Robert Lewandowski zdobędzie jeszcze Złotą Piłkę?
Pierwsza taksówka dla zwierząt w Warszawie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE