Siatkarze powalczą o Puchar Starosty Ostrzeszowskiego!

2020-02-26 12:37
tarpany ostrzeszów
Autor: Tarpany Ostrzeszów

15 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 2 w Ostrzeszowie odbędzie się Turniej Siatkówki o Puchar Starosty Ostrzeszowskiego. Impreza odbędzie się już po raz trzeci i każdego roku udział w niej bierze kilkanaście drużyn amatorskich z naszego regionu. W ubiegłym roku na najwyższym stopniu podium stanęli organizatorzy zawodów, czyli drużyna siatkarska z Ostrzeszowa Tarpany Ostrzeszów.

Turniej siatkarski o Puchar Starosty Ostrzeszowskiego od 3 lat organizują Tarpany Ostrzeszów. Do wzięcia udziału w zawodach zapraszane są różne drużyny, zarówno męskie i żeńskie z województwa Wielkopolskiego. Część potwierdziła już swój przyjazd.

Turniej zaplanowany jest na 12 drużyn. Mamy potwierdzony już udział wielu drużyn z okolicy np. drużyny z Jarocina, Ostrowa Wielkopolskiego, z Raszkowa, Kępna (...). Mogą być drużyny męskie zarówno jak i żeńskie, amatorskie, bo to taki turniej amatorski jest. I w zasadzie tyle. Wystarczą chęci no i zespół 6 osobowy minimum. 

Mówi Paweł Ścierski zawodnik Tarpanów.

W poprzedniej edycji turnieju drużyna z Ostrzeszowa zajęła 1 pierwsze. W tym roku także nie zamierzają odpuścić, dodaje Paweł Ścierski.

Trenujemy raz w tygodniu co najmniej. Staramy się też uczestniczyć w turniejach podobnych do naszego, organizowanych przez inne drużyny. Przez to też mamy kontakty, znajomości i wtedy też zapraszamy te drużyny do nas na turnieje. Ostatni turniej o Puchar Starosty udało się nam wygrać i nie ukrywam, że chcemy to powtórzyć w tym roku. 

Turniej rozpocznie się 15 marca o godzinie 9. Medialnie imprezę wspiera Radio Eska.

Wystawa w Kaliszu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE