Motywem zawiedziona miłość? Prokuratura wyjaśnia okoliczności zabójstwa w Jarocinie

2023-01-24 13:12
policja
Autor: BŹ

Miał zabić, bo go nie chciała. Motywem zbrodni w Jarocinie mogła być zawiedziona miłość. Takie są wstępne ustalenia w sprawie zabójstwa 57-letniej kobiety.​ Ciało dziś rano znaleziono na jednej z ulic w centrum Jarocina. Domniemany zabójca to przyjaciel ofiary. Też nie żyje.

Policja po 4 nad ranem została wezwana do awantury na ulicy. Kłócić miała się para seniorów. Gdy policjanci pojawili się na miejscu - znaleźli ciało 57-letniej kobiety.

Reanimacja nie pomogła. Życia 57-latki nie udało się uratować. Ofiara miała m.in. uraz głowy zadane być może młotkiem.

Szybko wytypowano domniemanego sprawcę, którym miał być przyjaciel kobiety. Jego ciało - kilka godzin później - znaleziono w jego mieszkaniu pod Poznaniem.

Wstępne ustalenia wskazują, że popełnił samobójstwo.

Śledztwo w tej sprawie wszczęła prokuratura, która jednak nie ujawnia szczegółów.

Nam udało się dowiedzieć, że motywem zbrodni mogła być odrzucona miłość. A kobieta została zaatakowana w drodze do pracy.

Kilka godzina trwały czynności na miejscu zdarzenia. Przeprowadzono m.in. oględziny miejsca zbrodni - mówi Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. - Zabezpieczono dowody i ślady. A także monitoring. Przesłuchano też pierwszych świadków.

Ciała obu ofiar fatalnej miłości zabezpieczono do sekcji, która wskaże dokładne przyczyny śmieci.

QUIZ: Jakie ZŁO w Tobie siedzi? Czy masz odwagę, żeby to sprawdzić..?

Pytanie 1 z 6
Najbardziej w jesieni kocham...
Źródło: Motywem zawiedziona miłość? Prokuratura wyjaśnia okoliczności zabójstwa w Jarocinie
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE