Jakie atrakcje w przyszłym roku przygotowało Ostrzeszowskie Centrum Kultury? My już wiemy!

2022-12-07 15:00
kalendarz 2023
Autor: pixabay.pl

Nie zabraknie żadnej ze znanych imprez, a kalendarz kulturalny zostaje bez zmian. Ostrzeszowskie Centrum Kultury jest już gotowe na nowy sezon i choć nie zdradza jeszcze szczegółowej listy zaproszonych gości i zaplanowanych imprez, ma już gotową rozpiskę niespodzianek. Co czeka nas w przyszłym roku? Sprawdźcie sami!

To był zdecydowanie gorący rok. Ostrzeszowskie Centrum Kultury przygotowało sporo atrakcji. Były wzruszenia, był śmiech i mnóstwo zabawy. Za nami 12 miesięcy, które obfitowały w szereg imprez i wydarzeń. 

Wypełniony do granic możliwości kalendarz kulturalny zapewnił publiczności sporo atrakcji. Tylko w tym roku Ostrzeszów odwiedzili najznamienitsi aktorzy, przekomiczni kabareciarze, czy artyści, którzy swym głosem rozgrzewali nasze serca.

Nie inaczej będzie w 2023 roku.

Ostrzeszowskie Centrum Kultury ma gotową rozpiskę wydarzeń i imprez, których możemy się spodziewać od stycznia. W programie sporo nowości, ale nie zabraknie też pozycji, które już teraz cieszą się sporą popularnością.

Planujemy oczywiście przyszłoroczny kalendarz imprez, jest on już zaplanowany. Przede wszystkim chcemy skupić się na kontynuacji rozpoczętych cykli, by to się utrwaliło, żeby to wytrwale realizować, ponieważ widzimy tego efekty. Te spotkania, zajęcia cieszą się sporym zainteresowaniem i myślę, że odpowiadają na potrzeby lokalnej społeczności. Będziemy kontynuować takie cykle jak Warsztat z mistrzem, Klub Filmowy, czy Przekroczyć granice, tutaj zarówno z osobami znanymi, jak i nazwijmy to naszymi ,,lokalsami'' - mówi Michał Szmaj, dyrektor OCK-u.

Jednym z gości przyszłorocznych spotkań z cyklu Przekroczyć granice będzie Tomasz Franikowski, który do perfekcji opanował wspinaczkę na drzewo. 

Z kolei pierwszą, większą imprezą zaplanowaną na 2023 rok będzie Koncert świąteczny. Najpiękniejsze kolędy, pastorałki i grudniowe hity wykonają podopieczni pracowni wokalnej OCK-u. Start 8 stycznia o godz. 15:00.

Zasnąłeś po imprezie w MPK. Wiesz gdzie się obudziłeś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 12
Znajdujesz się na przystanku:
Rondo Grzegórzeckie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE