II Nieoficjalne Mistrzostwa Aktywnego Ostrzeszowa już w najbliższą sobotę!

2020-03-05 15:54
bieg
Autor: Aktywny Ostrzeszów

W sobotę, 7 marca w Ostrzeszowie odbędą się II Nieoficjalne Mistrzostwa Aktywnego Ostrzeszowa. Imprezę organizują biegacze z grupy "Aktywny Ostrzeszów", która zrzesza sportowców z naszego regionu. W zawodach udział weźmie 100 biegaczy między innymi z Ostrzeszowa, Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego czy Kępna.

Trasa biegu prowadzi przez tereny Leśnictwa Aniołki. Dystans wyniesie około 6 kilometrów, a na starcie zawodów pojawi się 100 uczestników. Jak mówią organizatorzy to nie wyścigi, to biegowa zabawa dla każdego.

Trasa typowo leśna, bardzo prosta, także tutaj każdy niezależnie od stopnia zaawansowania biegowego sobie poradzi. Przede wszystkim zależy nam na miłej atmosferze i zabawie.

Mówi organizator imprezy Jarosław Zawierta.

W imprezie udział wezmą biegacze z ostrzeszowskiej grupy, ale także ostrowianie, kaliszanie czy kępnianie. Ubiegłoroczna edycja wszystkim bardzo się spodobała.

Większość osób są to uczestnicy poprzedniej edycji. Gdzieś dobrymi opiniami, zachęcone kolejne osoby są, także bardzo fajnie, z tego się cieszymy, że jesteśmy polecani wśród naszych kolegów biegaczy.

Dodaje organizator. 

Prócz głównej atrakcji czyli biegu, organizatorzy przygotowali też wiele innych niespodzianek. Poniżej instrukcja jak dojechać do startu zawodów. 

bieg
Autor: Aktywny Ostrzeszów
Najbrzydsza żaba świata we Wrocławiu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE