X Wigilia na kaliskim rynku podsumowana!

2022-01-11 15:22
X Wigilia na kaliskim rynku podsumowana!
Autor: maraj X Wigilia na kaliskim rynku

Były licytacje, koncerty i imprezy towarzyszące. X jubileuszowa edycja i druga w cieniu pandemii Wigilia na kaliskim rynku przeszła do historii. Udało się zebrać prawie 38 tysięcy złotych. Środki zostaną przeznaczone na leczenie podopiecznych Fundacji Bread of Life.

X Wigilia na kaliskim rynku odbyła się 18 grudnia 2021 roku. Chętnych do podzielenia się sercem nie brakowało. Kaliszanie chętnie wspomagali wolontariuszy z puszkami, a także licytowali różne fanty. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pierniki przygotowane przez dziennikarzy z Kalisza i Ostrowa :) A wszystko to w szczytnym celu.

Dzięki Państwa zaangażowaniu, wsparciu, ale także temu, że poświęciliście swój czas, udało nam się zebrać 37 tysięcy 905 złotych i 21 groszy. Kwota ta zostanie przeznaczona i podzielona pomiędzy piątkę podopiecznych Fundacji Bread of Life.

Mówi Tomasz Jeżyk, szef fundacji Bread of Life w Kaliszu.

Środki zostaną przekazane na leczenie Marcina, którego wychowuje samotny ojciec. Marysi, która choruje na białaczkę. Marcela, Jasia i Adama, którzy są autystami.

Medialnym partnerem wydarzenia było Radio ESKA :)

Jesteś pewien, że znasz polskie przeboje? Usunęliśmy jedno słowo. Wiesz jakie?

Pytanie 1 z 15
"Ale wkoło jest wesoło, ooo. ... w pracy, małpa w zoo, ooo. Puste pole za stodołą. Chłop zaprawia, ale Jazz, ooo"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE