TŻ Ostrovia: ostrowski żużlowiec tuż za podium Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów w Opolu

2022-09-29 10:52
żużel
Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Zawody rozegrane zostały w Opolu i bardzo dobrze radził sobie na nich Kacper Grzelak. Miał nawet szansę na podium, ale turniej został przerwany.

Kacper Grzelak miał szansę na podium, ale turniej został przerwany po 14stu biegach i zebrane do tego czasu punty nie dały mu medalu.

Ostrowianin zajął 4. miejsce w całym konkursie. Zdobył łącznie 6 punktów w 3. startach.

Niefortunnie pojechał z kolei Jakub Krawczyk, który w drugim starcie, atakując prowadzącego Pawła Trześniewskiego zanotował upadek.

Ostatecznie z 2 punktami został sklasyfikowany na czternastym miejscu.

Gratulujemy ostrowskim żużlowcom i trzymamy kciuki za kolejne starty!