Taurean Green nowym graczem "Stalówki"!

2020-07-07 9:20 k
Taurean Green w Stali!
Autor: BM Slam Stal / mat. prasowe

Kolejny hit transferowy w Arged BM Slam Stali Ostrów! Do drużyny dołączył 33-letni Taurean Green, który ostatnio występował w zespole Le Mans Sarthe. Green może występować na pozycji rozgrywającego lub rzucającego obrońcy. Medialnym partnerem ostrowskiej drużyny jest ESKA.

Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych Green jest kolejnym zawodnikiem, który dołączył do zespołu trenera Łukasza Majewskiego. Zawodnik ma bogatą, koszykarską przeszłość. W roku 2007 został wybrany w drafcie do NBA przez drużynę Portland Trail Blazers. W najlepszej lidze świata był również zawodnikiem Denver Nuggets. Następnie trafił do Europy, gdzie reprezentował barwy m.in. CAI Saragossa, AEK Ateny, Gran Canaria, Tofas Bursa czy Limoges. Taurean Green występował również w drużynie Bnei Herzliya, która rywalizowała ze "Stalówką" w eliminacjach do FIBA EuroCup.

Green w Ostrowie dołącza do wcześniej zakontraktowanych już zawodników. W zespole z Ostrowa występować będą m.in. James Florence, Josip Sobin, Marcin Dymała, Jakub Garbacz, Jarosław Mokros czy Szymon Ryżek.

Turniej siatkówki plażowej w Drawsku Pomorskim

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.