SKARBY WIELKOPOLSKIE SPIŻARNI - konkurs dla KGW

2022-08-04 15:20
Skarby Wielkopolskiej Spiżarni
Autor: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Fartuchy w dłoń! Właśnie startuje druga edycja konkursu kulinarnego ,,Skarby Wielkopolskiej spiżarni'' skierowanego do Pań z Kół Gospodyń Wiejskich z całej Wielkopolski. Termin nadsyłania pac mija - 15 września!

Konkurs rozgrywa się na dwóch etapach - powiatowym i wojewódzkim. Na szczeblu powiatowym prace konkursowe nadsyłać można do 15 września. Zwycięzcy przejdą do etapu wojewódzkiego, który wyłoni trzy najlepsze przetwory z całej Wielkopolski. Do zgarnięcia nawet 2000 złotych!

przetwory
Autor: Basia Źródlewska - Olejnik

Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie KGW z województwa wielkopolskiego - ich zadaniem jest przygotowanie przetworu z owoców lub warzyw, charakterystycznego dla danego regionu. Przesłać można maksymalnie 2 prace konkursowe - po jednej z każdej kategorii (przetwory słodkie i przetwory wytrawne).

przetwory
Autor: Basia Źródlewska - Olejnik

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Skarby ogrodu - czy poznasz wszystkie owoce z domowego ogrodu i sadu?

Pytanie 1 z 9
Owoc na zdjęciu to...
aronia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE