Rodzinny rajd rowerowy po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej

2022-09-21 9:52
Rodzinny rajd rowerowy po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej
Autor: UM Kalisz

Miłośnicy dwóch kółek szykujcie się. W sobotę, 24 września odbędzie się rodzinny rajd rowerowy po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej, szlakiem kościołów drewnianych. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Celem „Rodzinnego Rajdu Rowerowego po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej” jest zachęcenie mieszkańców Aglomeracji do aktywniejszego spędzania czasu i wyboru bardziej ekologicznego środku transportu.

Trasa rajdu liczy około 42 km. Przebiegać będzie m.in. przez Kalisz i gminę Godziesze Wielkie. Uczestnicy wyruszą sprzed pomnika Adama Asnyka w Kaliszu o godzinie 10.30. Swój udział można zgłaszać do czwartku, 22 września.

Mówi Anna Błaszczyk z Kancelarii Prezydenta Miasta Kalisza.

Zgłaszać można się elektroniczne TUTAJ do 22 września lub  poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej (w załączniku) i dostarczenia jej najpóźniej do 22 września do siedziby Biura Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska przy ul. Kolegialna 4 w Kaliszu na drugim piętrze lub na portiernię Urzędu Miasta w Kaliszu przy ul. Główny Rynek 20.

Po 22 września będzie można zapisać się wyłącznie w dniu rajdu w godzinach od 9:00 do 10:00 w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Babina 1 w Kaliszu.

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska, Miasto Kalisz oraz Starostwo Powiatowe w Kaliszu.

Czy zdałabyś test na kartę rowerową?

Pytanie 1 z 10
Droga dla rowerów to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE