Ostrów: spór o zatrudnienie w magistracie

2022-11-24 12:25
um
Autor: bz

Uciekają z urzędu miejskiego. Fala wypowiedzeń w ostrowskim magistracie, o czym informował na ostatniej sesji radny opozycji Jakub Paduch. Który jeszcze niedawno jeszcze wytykał prezydent Klimek, że zatrudnia zbyt wiele osób, głównie swoich znajomych. Tak czy inaczej tracą ostrowianie, którzy chcą coś załatwić.

W ostatnich tygodniach dochodzą do nas niepokojące sygnały o fali wypowiedzeń i rezygnacji w urzędzie miejskim. Co może świadczyć o występowaniu zjawisk, o których jako radni nie mamy pojęcia. Nie wiem czy jest kwestia płacy, warunków zatrudnienia czy może atmosfery w urzędzie - mówi radny. 

Prezydent Beata Klimek w odpowiedzi na interpelację zapewniała, że petenci nie muszą się niczym martwić, a radny Paduch powinien się zdecydować co tak naprawdę mu nie pasuje. Proszę uprzejmie panie radny niech się pan zdecyduje czy nas jest za dużo, czy w sam raz czy może za mało. Tu proponowałabym minimalną choć logikę w tych wystąpieniach.

W ostrowskim magistracie zatrudnionych jest obecnie ponad 240 osób.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE