Najlepszy start Ostrovii w PGE Ekstralidze

2022-06-20 10:43
żużel
Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

To było najlepsze spotkanie Arged Malesy TŻ Ostrovii, jako beniaminka w PGE Ekstralidze. Drużyna Motoru Lublin co prawda pokonała "biało-czerwonych" 51:39, ale było to bardzo dobre spotkanie w wykonaniu ostrowskich żużlowców.

Arged Malesa TŻ Ostrovia przegrała mecz 9. rundy w najlepszej lidze żużlowej świata,ale postawiła się liderowi tabeli - Motorowi Lublin. Spotkanie zakończyło się wynikiem 51:39 dla lublinian.

arged
Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Na torze można było zobaczyć wszystko - załamania pogody, emocje i walkę do samego końca. Nie chodzi tylko o zdobycz punktową, ale walkę i postawienie się faworyzowanym gospodarzom.

Najlepszy w szeregach ostrowian był Chris Holder, ale z bardzo dobrej strony zaprezentowali się również juniorzy.

Bardzo się cieszę, mam nadzieję, że będzie teraz lepiej i będę się cieszył z każdego meczu. Najlepsi juniorzy i również uczestniczyli Grand Prix juniorów, więc super. I oni byli osłabieni i my, bo nie mamy Matiasa, więc myślę, że siły rozkładały się po równo - mówi Sebastian Szostak, zawodnik TŻ Ostrovii.

Na kolejne żużlowe emocje nie będzie trzeba długo czekać, bo już w najbliższy piątek, 24. czerwca kolejne starcie w PGE Ekstralidze.

Tym razem Arged Malesa TŻ Ostrovia podejmie u siebie Betard Spartę Wrocław.

Początek spotkania o godz.18.00 na Stadionie Miejskim w Ostrowie.

Medialnie ostrowskich żużlowców wspiera Radio Eska.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE