Kłopoty na "25" miedzy Ostrowem a Kaliszem! Drogę blokują rolnicy!

2020-03-10 9:51
blokada 25
Autor: KPP Ostrów

Uwaga kierowcy! Zaczynają się utrudnienia na krajowej "25" między Kaliszem a Ostrowem Wielkopolskim. Protestują rolnicy, którzy nie chcą by obwodnica Kalisza szła przez ich działki w Nowych Skalmierzycach. Traktory właśnie powinny ruszać z wiaduktu w Skalmierzycach w kierunku Ostrowa. Protest ma potrwać od 10.00 do 13.00. Policja jest na miejscu i zabezpiecza ruch.

Zgodnie z założeniami tego protestu- traktory będą wolno jechać  do ostrowskiej galerii handlowej i ....wracać. I tak ma być dziś ( 10.03) do godziny  13. Na miejscu jest już policja, która pomaga w ruchu. Ale kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.
​Blokada drogi to protest przeciwko zaproponowanemu  wariantowi obwodnicy Kalisza, który ma prowadzić przez Nowe Skalmierzyce.
Wiele osób protest popiera, ale są też kierowcy którzy pytają wprost- skoro chodzi o Kalisz to czemu blokada idzie w kierunku Ostrowa a nie Kalisza właśnie.

blokada 25
Autor: KPP Ostrów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE