Jason Crump w żużlowej Ostrovii?! Prezes nie mówi „nie”

2020-02-20 11:58
Czy Jason Crump pojawi się na Stadionie Miejskim w Ostrowie?
Autor: TŻ Ostrovia

Legendarny australijski żużlowiec – Jason Crump – wznawia sportową karierę. Były mistrz świata podpisał kontrakt z angielskim zespołem Ipswich Witches. Kibice od razu zaczęli się zastanawiać, czy rudowłosy zawodnik będzie ścigał się również w Polsce? Próby ściągnięcia Crumpa do Ostrowa nie wyklucza prezes Arged Malesa TŻ Ostrovii, Radosław Strzelczyk. Do tematu podchodzi jednak spokojnie.

Włodarze Ostrovii nie zaglądają zawodnikom w metrykę i wiek Jasona Crumpa nie byłby przeszkodą w parafowaniu z nim umowy. Kwestią kluczową byłyby z pewnością pieniądze. Jak podkreśla prezes Ostrovii – trzeba też zweryfikować w jakiej formie jest trzykrotny, indywidualny mistrz świata.

Na pewno byłoby ciekawie mieć w drużynie Jasona Crumpa. Jednak póki co do okienka transferowego jest daleko, a to na razie tylko pomysł. Trzeba też zobaczyć w jakiej jest formie, jak prezentuje się na motocyklu.

Podkreśla Radosław Strzelczyk. Prezes nie wyklucza również, że Australijczyk mógłby w Ostrowie pojawić się np. podczas Turnieju o Łańcuch Herbowy. Z pewnością wokół Jasona Crumpa będzie jeszcze dużo plotek i spekulacji. Jest jednak zdecydowanie za wcześniej by mówić o jakichkolwiek decyzjach.


Przypomnijmy, że w nadchodzącym sezonie Arged Malesa TŻ Ostrovia rywalizować będzie w rozgrywkach 1. ligi. W ubiegłym roku biało-czerwoni dotarli aż do finału rozgrywek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE