kpr

i

Autor: Arged KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Arged KPR Ostrovia zmierzy się dzisiaj z najlepszą drużyną w Polsce!

2022-12-02 9:03

Zaległe spotkanie 8. serii PGNiG Superligi pomiędzy Arged KPR Ostrovią, a Łomża Industria Kielce już dzisiaj w Arenie Ostrów! "Biało-czerwoni" zmierzą się z najbardziej utytułowaną drużyną w Polsce.

Przed podopiecznymi Macieja Nowakowskiego mega wyzwanie - bo na własnym terenie podejmować będą Łomża Industria Kielce, najbardziej utytułowaną drużynę piłki ręcznej w Polsce. W Ostrowie, swoim rodzinnym mieście pojawi się dziś także Krzysztof Lijewski - wieloletni reprezentant Polski, a obecnie drugi trener drużyny z Kielc, który karierę ze szczypiorniakiem zaczynał właśnie tu, w Ostrowie.

Na boisku jednak sentymentów nie będzie.

lijewscy

i

Autor: Arged KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Przyjeżdża do nas Mistrz Polski, kolejny mecz Ligi Mistrzów w Ostrowie, więc z tego się na pewno cieszymy. Mecz będzie na pewno podobnie trudny albo jeszcze bardziej, no ale cóż - taki jest sport. My możemy, ja - jako trener oraz myślę, że zawodnicy moi też cieszymy się, że możemy konkurować w naszej lidze z takimi zespołami, jak Kielce i Płock - mówi Maciej Nowakowski, trener KPR Ostrovii.

Pierwszy gwizdek usłyszymy już dzisiaj, o godz. 18.30 w Arenie Ostrów.

Trzymamy kciuki za biało-czerwonych!

Patronem medialnym ostrowskich szczypiornistów jest Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE