Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej z Opola potrzebuje wsparcia [AUDIO]

2021-06-15 12:27
Koronawirus w Polsce. Wraca nauka hybrydowa, ale nie wszędzie
Autor: Pixabay.com

Pedagodzy z Fundacji Rozwoju Edukacji Empatycznej muszą uzbierać ponad 300 tysięcy złotych. To na wkład własny. Inaczej dofinansowanie do remontu nowej siedziby przepadnie. Czasu zostało niewiele.

Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej z Opola potrzebuje wsparcia. Szkoła dostała od miasta budynek w Winowie, który wymaga remontu wartego ponad milion złotych. Część ma pokryć dofinansowanie. Jednak, żeby je dostać potrzebują ponad 300 tysięcy złotych wkładu własnego. A to dla małej fundacji zbyt wiele. Dlatego pedagodzy proszą o pomoc osoby o wielkim sercu.

POSŁUCHAJ - Agnieszka Kossowska, prezeska FREE o warunkach otrzymania dofinansowania

Pod opieką fundacji jest ponad 30 dzieci. Są wśród nich takie, które potrzebują pomocy w nauce, ale też wybitnie uzdolnione. Dzięki pieniądzom i nowej siedzibie pedagodzy będą mogli także rozwinąć swoją działalność. 

POSŁUCHAJ - Agnieszka Kossowska, prezeska FREE o planach na przyszłość fundacji

Czasu zostało niewiele. Fundacja musi zebrać pieniądze do końca czerwca.

To wiecie, co robić!

Zbiórkę znajdziecie TUTAJ

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE