Znamy zwycięzcę plebiscytu Belfer. Liczba zdobytych głosów wprawia w zdumienie [ZDJĘCIA]

2021-01-28 0:39

Plebiscyt Belfer 2020 został zwieńczony uroczystą galą. Zwycięzcą plebiscytu i zdobywcą tytułu Belfer UWM 2020 został dr Tomasz Wierzejski z Wydziału Nauk Ekonomicznych! Doktor zdobył ten tytuł po raz drugi. Studenci oddali w sumie prawie 24 tysiące głosów. Zwycięzca zdobył ich aż 4437.

Przewodniczący Samorządu Studenckiego UWM Piotr Wałejko ogłasza zwycięzcę plebiscytu Belfer2020

Głosowanie w plebiscycie zakończyło się tydzień temu. Jego wyniki poznaliśmy podczas uroczystej, jubileuszowej gali w środowy wieczór. Tak samo, jak i cały proces nauczania na uniwersytecie odbywa się aktualnie w sposób zdalny, tak samo i gala przeniesiona została do świata online. Dzięki temu, każdy z Belfrów wydziałowych miał szansę skierować kilka słów do widzów. Po ogłoszeniu wyników, reprezentanci braci studenckiej odwiedzili zdobywców trzech pierwszych miejsc, wręczając im nagrody.

QUIZ. Słynne teleturnieje lat 90. Pamiętacie je jeszcze?

Pytanie 1 z 15
"Wielką grę" prowadziła...

Statuetka i najwyższe wyróżnienie powędrowało do reprezentanta Wydziału Nauk Ekonomicznych dr Tomasza Wierzejskiego. Doktor zdobył ten tytuł po raz drugi. Nie krył emocji i wzruszenia! Rozmowa ze zwycięzcą 15. Plebiscytu Belfer już wkrótce na naszej stronie.

Galę uświetniła swoim koncertem Alicja Majewska. [zdjęcia]

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE