Zmiany w warmińsko-mazurskiej policji. Mamy dwóch nowych komendantów [ZDJĘCIA]

2021-05-24 14:28

Nowi komendanci policji na Warmii i Mazurach. Do zmian na stanowiskach kierowniczych doszło w Komendzie Powiatowej Policji w Ełku oraz w Komendzie Powiatowej Policji w Piszu. Szefem ełckich policjantów został nadkom. Grzegorz Kobeszko - dotychczasowy zastępca komendanta z Pisza, natomiast zwolnione stanowisko w Piszu zajął nadkom. Jacek Kępiński - dotychczasowy naczelnik tamtejszego wydziału prewencji.

Jednostka policji w Piszu oraz w Ełku mają nowych komendantów. Szefem ełckich policjantów został nadkom. Grzegorz Kobeszko - dotychczasowy zastępca komendanta z Pisza, natomiast zwolnione stanowisko w Piszu zajął nadkom. Jacek Kępiński - dotychczasowy naczelnik tamtejszego wydziału prewencji.

Nadkomisarz Grzegorz Kobeszko to policjant, który od 23 lat służy w policji, z czego przez ostatnich 5 lat związany był z Komendą Powiatową Policji w Piszu. W kwietniu 2016 roku został Komendantem Komisariatu Policji w Białej Piskiej. Rok później mianowany był na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Orzyszu. Z dniem 12 sierpnia 2019 roku powierzone mu zostały obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Piszu, a z dniem 14 stycznia 2020 roku powołany został na to stanowisko. Teraz wraca do jednostki macierzystej, czyli do Komendy Powiatowej Policji Ełku.

Po odejściu nadkom. Grzegorza Kobeszki Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie powierzył obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Piszu nadkom. Jackowi Kępińskiemu.

Nadkomisarz Jacek Kępiński to policjant z 25-letnim doświadczeniem. Do Komendy Powiatowej Policji w Piszu przeniósł się z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Było to w maju 2016 roku, kiedy to został Komendantem Komisariatu Policji w Rucianem – Nidzie. W kwietniu 2020 roku mianowany został Naczelnikiem Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Piszu.

Raport z anteny 24.05, godz.10

Czy mógłbyś zostać policjantem w drogówce? Rozwiąż ten test i przekonaj się!

Pytanie 1 z 18
Gdy kogoś nie znam, oceniam go po jego wyglądzie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE