Zdrowe odżywianie i aktywność ruchowa. Fit Food Festival [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-09-02 13:24

Wykłady, pokazy, degustacje. W ostatni weekend wakacji w Galerii Warmińskiej odbył się Fit Food Festival. Spotkanie promowało zdrowy styl życia oraz zdrowe nawyki żywieniowe. Na takie zmiany są przygotowani mieszkańcy Olsztyna, którzy licznie odwiedzili to wydarzenie.

Coraz więcej osób ma świadomość jakie znaczenie ma dla nas ruch i odżywianie. Dlatego głównym założeniem festiwalu była promocja zdrowego sposobu odżywiania. Dzięki konsultacjom dietetycznym oraz badaniom składu ciała odwiedzający mogli dowiedzieć się, jakie błędy pojawiają się w ich żywieniu, które są przyczyną złego samopoczucia czy chorób. Na wydarzeniu obecni byli także trenerzy i fizjoterapeuci, którzy zaproponowali odpowiednie formy rozgrzewki, strechingu czy ćwiczenia na zdrowy kręgosłup. Nie zabrakło stoisk prezentujących firmy oferujące diety pudełkowe.

Ciekawym punktem wydarzenia były wykłady. Krav Maga – dlaczego warto ćwiczyć? Dlaczego bolą lędźwie i co zrobić, żeby nie bolały? Jak zdrowo schudnąć? Jak zacząć / wrócić do ćwiczenia po długiej przerwie?

Fit Food Festival Olsztyn 2022 w Galerii Warmińskiej

Organizatorem pierwszej edycji Fit Food Festival był Dr Fit. Partnerem Galeria Warmińska, a patronem medialnym Radio Eska Olsztyn 89,9.

Jak dobrze znasz najsłynniejsze filmowe hity? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy kina

Pytanie 1 z 10
Której z poniższych części "Gwiezdnych wojen" nie wyreżyserował George Lucas?
Filmy quiz

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE