Zaginęła Ewa Łopacińska z Warszawy. Wypoczywała z mężem na Mazurach

2022-09-06 18:01
Zaginęła Ewa Łopacińska z Warszawy. Wypoczywała z mężem na Mazurach
Autor: KPP Pisz Zaginęła Ewa Łopacińska z Warszawy. Wypoczywała z mężem na Mazurach

Zaginęła 62-letnia Ewa Łopacińska z Warszawy. Kobieta wypoczywała z mężem w Karwicy w okolicach Rucianego-Nidy. Oboje łowili ryby na polu namiotowym Binduga Mały Lasek. W pewnym momencie kobieta oddaliła się i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginęła 62-letnia turystka - Ewa Łopacińska z Warszawy

Policjanci z powiatu piskiego poszukują 62-letniej Ewy Łopacińskiej z Warszawy. Kobieta zaginęła w poniedziałek (5 września). Wraz z mężem wypoczywała w Karwicy w okolicach Rucianego-Nidy. Oboje łowili ryby na polu namiotowym Binduga Mały Lasek, skąd kobieta oddaliła się około godz. 15.00 i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona ma problemy z pamięcią i trudności z poruszaniem się. Nie miała przy sobie telefonu, pieniędzy, ani dokumentów.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 60-65 lat, wzrost około 165 cm, szczupła budowa ciała, włosy blond krótkie do połowy szyi, pełne uzębienie i brak znaków szczególnych.

Ubiór zaginionej: w momencie zaginięcia kobieta miała na sobie kurtkę ortalionową koloru białego, niebieską bluzę dresową i szare spodnie dresowe, a do tego buty tenisówki koloru szarego.

Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej Ewy Łopacińskiej i miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt pod numer telefonu alarmowego 112 lub bezpośrednio z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piszu tel. 47 73 54 200.

BIELAN: ZAPADŁA DECYZJA O LIBERALIZACJI DOSTĘPU DO BRONI
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE