Wypadek w Trelkówku. Na DK 57 zderzyły się dwa pojazdy. Droga była całkowicie zablokowana

2021-03-31 12:31
Wypadek w Trelkówku. Na DK 57 zderzyły się dwa pojazdy. Droga była całkowicie zablokowana
Autor: pixabay.com Wypadek w Trelkówku. Na DK 57 zderzyły się dwa pojazdy. Droga była całkowicie zablokowana

Wypadek w Trelkówku (powiat szczycieński). Droga krajowa numer 57 była całkowicie zablokowana po zderzeniu pojazdu dostawczego z osobowym. Policja podała już wstępne przyczyny zdarzenia. Więcej na ten temat czytaj w artykule poniżej.

Do wypadku doszło w środę (31 marca) na drodze krajowej numer 57 w miejscowości Trelkówko (powiat szczycieński). Zderzył się tam pojazd dostawczy z osobowym. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zderzenia pojazdów doszło w chwili, gdy kierowca osobówki skręcał w lewo na posesję. Jadący w tym samym kierunku kierowca busa wyprzedzał kilka pojazdów i uderzył w skręcające auto. Policja ustala, kto ponosi winę za to zdarzenie. - Każda z tych osób może być sprawcą, bo jeden z kierujących wyprzedzał ciąg pojazdów, a drugi nie upewnił się czy ma wolny pas do tego, żeby wykonać manewr skrętu w lewo - przekazała PAP st. sierż. Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. Dodała też, że jednemu z kierowców udzielono na miejscu wstępnej pomocy medycznej. Okazało się, że nie wymaga on hospitalizacji, więc najprawdopodobniej policja uzna zdarzenie za kolizję. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Trasa w Trelkówku była początkowo całkowicie zablokowana, ale szybko wprowadzono tam ruch wahadłowy. Według olsztyńskiej GDDKiA utrudnienia w ruchu zakończyły się po ponad godzinie.

Raport z anteny 31.03, godz.10

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 17
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE