Wypadek na ul. Dworcowej w Olsztynie. 50-latka potrąciła chłopca na przejściu dla pieszych [FOTO]

2021-10-13 13:13

Wypadek w rejonie skrzyżowania ulicy Dworcowej i Żołnierskiej w Olsztynie. 50-letnia kobieta kierująca samochodem marki ford miała potrącić 11-letniego chłopca przechodzącego przez przejście dla pieszych. Szczegóły zdarzenia wyjaśnia policja.

Do wypadku doszło w środę (13 października) w rejonie skrzyżowania ul. Dworcowej i Żołnierskiej w Olsztynie. Samochód osobowy potrącił pieszego na przejściu dla pieszych.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 50-letnia kierująca fordem potrąciła 11-latka przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych. Jedna osoba trafiła do szpitala - poinformowała olsztyńska policja.

W miejscu zdarzenia są utrudnienia w ruchu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

V Ukiel Olsztyn Półmaraton – 10 października 2021 r.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE