Wypadek na ul. Bublewicza w Olsztynie. Linia energetyczna spadła na samochód

2022-09-23 13:35
Wypadek na ul. Bublewicza w Olsztynie. Linia energetyczna spadła na samochód
Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Wypadek na ul. Bublewicza w Olsztynie. Linia energetyczna spadła na samochód

Chwile grozy przeżył kierowca samochodu ciężarowego, na który spadła linia energetyczna. Do zdarzenia doszło w piątek (23 września) około południa na ulicy Bublewicza w Olsztynie. Trwały tam prace instalacyjne.

Niebezpieczne zdarzenie na ulicy Bublewicza w Olsztynie. W trakcie przeprowadzanych tam prac instalacyjnych na jadący samochód spadła linia energetyczna. Na szczęście nie była pod napięciem. Nikomu nic się nie stało.

— Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że na ul. Bublewicza podczas prac instalacyjnych z nieznanych na ten moment przyczyn spadła linia energetyczna, która w tym czasie nie była pod napięciem. W wyniku zdarzenia doszło do uszkodzenia pojazdu ciężarowego. Na szczęście nikomu się nic nie stało. Zagrożenie zostało usunięte a ruch w tym miejscu odbywa się płynnie — przekazał Gazecie Olsztyńskiej mł. asp. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE