Wypadek koło Dąbrówna. Kierująca wpadła w panikę przez osę. Auto z rodziną rozbiło się na drzewie

2022-08-16 19:38
Wypadek koło Dąbrówna. Kierująca wpadła w panikę przez osę. Rozbiła się na drzewie
Autor: pixabay.com/ Google Maps Wypadek koło Dąbrówna. Kierująca wpadła w panikę przez osę. Rozbiła się na drzewie

Groźny wypadek koło Dąbrówna w powiecie ostródzkim. Samochód z trzyosobową rodziną uderzył drzewo. Kierująca straciła panowanie nad pojazdem po tym, jak do wnętrza auta wleciała osa. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do poważnego wypadku doszło we wtorek (16 sierpnia) późnym popołudniem na lokalnej drodze w okolicach Dąbrówna w powiecie ostródzkim. Kobieta kierująca osobową skodą podróżowała z dwojgiem swoich nastoletnich dzieci i psem.

- Do wnętrza samochodu wleciała osa. Pani chyba chciała się jej pozbyć, trochę spanikowała, straciła panowanie nad pojazdem i doszło do uderzenia w przydrożne drzewo - powiedział Polskiej Agencji Prasowej podkom. Michał Przybyłek z ostródzkiej policji.

Wskutek uderzenia w drzewo auto przewróciło się na bok.

- Osoby postronne, które nadjechały na to zdarzenie, postawiły pojazd na koła i wydostały podróżujących na zewnątrz. Po chwili dojechały jednostki straży pożarnej i udzieliły poszkodowanym pierwszej pomocy - przekazał PAP st. kpt. Grzegorz Różański z ostródzkiej straży pożarnej.

Według służb kobieta kierująca skodą uskarżała się na dolegliwości bólowe, więc przewieziono ją na badania. Do szpitala przetransportowano karetką także jej 15-letnią córkę, która doznała urazu głowy. Natomiast 12-letni syn został przekazany pod opiekę rodzinie.

Tragiczny wypadek na S22 koło Elbląga. Cztery osoby zginęły

Eska Summer City Olsztyn! 15. Warmińska Uczta Pierogowa w Biesowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE