Wypadek autobusu na trasie Orneta - Lidzbark Warmiński. Cztery osoby są ranne

2021-10-26 8:27
Wypadek autobusu na trasie Orneta - Lidzbark Warmiński. Dwie osoby są ranne
Autor: KWP Olsztyn Wypadek autobusu na trasie Orneta - Lidzbark Warmiński. Dwie osoby są ranne

Groźny wypadek na drodze wojewódzkiej 513 między Ornetą a Lidzbarkiem Warmińskim. Autobus uderzył w dwa drzewa. W wyniku wypadku cztery osoby zostały ranne. Przewieziono je do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

Do wypadku doszło we wtorek (26 października) rano na drodze wojewódzkiej 513 pomiędzy miejscowościami Babiak - Runowo. - Jak wstępnie ustalono 66-letni kierujący autobusem rejsowym marki Mercedes zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia drogowego było pęknięta opona. Autobusem podróżowało dwanaście osób. Cztery osoby zostały ranne - informuje kom. Bartosz Matuszyk, oficer prasowy KPP w Lidzbarku Warmińskim.

Droga 513 jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy: od Lidzbarka Warmińskiego przez Łaniewo i Lubomino a od ronda w Babiaku przez Stabunity i Górowo Iławeckie.

Syryjczyk próbował rozjechać policjantów! Pościg na krajówce, imigranci schowali się w lesie

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE