Wieliczki. Mężczyzna bił psa w parku. Przerażające nagranie trafiło do sieci [WIDEO 18+]

2022-06-15 12:53

"Stowarzyszenie Cztery Łapy Olecko - adopcje psów i kotów" opublikowało na Facebooku drastyczne nagranie, na którym starszy mężczyzna znęca się nad psem. Zauważyli je również policjanci z Olecka. Już kolejnego dnia ustalili tożsamość mężczyzny i nie czekając na oficjalne zawiadomienie w tej sprawie, zatrzymali 64-latka.

Do zdarzenia doszło w jednym z parków na terenie gminy Wieliczki (powiat olecki). Mężczyzna znęcał się nad psem, szarpiąc go i uderzając. Wszystko zostało nagrane przez świadka zdarzenia. W niedzielę (12 czerwca) późnym wieczorem filmik pojawił się na Facebooku "Stowarzyszenie Cztery Łapy Olecko - adopcje psów i kotów". Zauważyli go również policjanci z Olecka i nie czekając na oficjalne zgłoszenie, postanowili zająć się sprawą. Już w poniedziałek rano (13 czerwca) funkcjonariusze ustalili tożsamość mężczyzny. Okazał się nim 64-letni mieszkaniec gminy Wieliczki. Został zatrzymany.

W środę (15 czerwca) mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Olecku postanowił o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu posiadania wszelakich zwierząt. Za powyższy czyn grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Wieliczki. Znęcał się nad psem. 64-latek został zatrzymany
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE