Wakacje na półmetku. Na drogach Warmii i Mazur doszło już do prawie 100 wypadków!

i

Autor: KPP Giżycko Od poczatku wakacji na drogach regionu doszło do niemal 100 wypadków, rannych też prawie sto osób

Wejdyki. Śmiertelny wypadek na DK 59. Droga jest zablokowana!

2022-07-06 11:21

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej numer 59 w miejscowości Wejdyki. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Niestety motocyklista zginął na miejscu. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Do tragicznego wypadku doszło w środę (6 lipca) na drodze krajowej numer 59 w miejscowości Wejdyki (trasa Giżycko - Mrągowo). — Ze wstępnych ustaleń wynika, że motorowerzysta, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na dk 59, wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z jadącym prawidłowo mercedesem. Motorowerzysty, mimo udzielonej mu na miejscu pomocy, nie udało się uratować — przekazała Polskiej Agencji Prasowej st. asp. Iwona Chruścińska z giżyckiej policji. Kierowcy mercedesa i jego pasażerce nic się nie stało.

Wejdyki. DK 59 zablokowana po śmiertelnym wypadku. Policja wyznaczyła objazdy

W miejscu zdarzenia droga jest zablokowana. Zorganizowano objazdy w Rynie i Mrągowie, gdzie trzeba skręcić na Kętrzyn. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać ponad trzy godziny.

AKTUALIZACJA 15.16: Droga krajowa nr 59 w Wejdykach jest już przejezdna.

Do śmiertelnego wypadku w województwie warmińsko-mazurskim doszło również wczoraj (5 lipca) na trasie Barciany - Stary Dwór Barciański. Samochód osobowy marki toyota zjechał na pobocze, uderzył w dwa przydrożne drzewa i wjechał do rowu. Kierowcy, mimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować. Więcej o zdarzeniu pisaliśmy w artykule: Śmiertelny wypadek na trasie Barciany - Stary Dwór Barciański. Auto uderzyło w dwa drzewa [ZDJĘCIA]

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Oto skrzyżowania grozy w Warszawie. Tu najczęściej dochodzi do wypadków