"Miałem ochotę na coś słodkiego". Złodziej ukradł DWIE SKRZYNKI pączków

2021-03-01 11:17
Węgorzewo: Złodziej ukradł dwie skrzynki pączków spod sklepu spożywczego
Autor: pixabay.com/ zdjęcie ilustracyjne Węgorzewo: Złodziej ukradł dwie skrzynki pączków spod sklepu spożywczego

Nietypowa kradzież miała miejsce w poniedziałkowy poranek w Węgorzewie. Pewien mężczyzna był tak spragniony słodkiego, że postanowił zabrać spod jednego ze sklepów spożywczych dwie skrzynki słodkich bułeczek. Zanim jednak zdążył skosztować choć jedną, do akcji wkroczyli funkcjonariusze.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (1 marca) chwilę po godzinie 6.00. Oficer dyżurny węgorzewskiej komendy przyjął zgłoszenie o kradzieży słodkości spod jednego ze sklepów. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że około godziny 4:00 kierowca rozwoził pod sklepy spożywcze skrzynki ze słodkim pieczywem. Następnie, kiedy właściciel jednego ze sklepów otwierał lokal, okazało się, że po pączkach, bułkach i pieczywie nie ma śladu. Wartość skradzionych pączków wynosiła 130 zł.

- Interwencję w tej sprawie podjęli dzielnicowi dobrze znający swój rejon i już po chwili od zgłoszenia zapukali do drzwi jednego z mieszkańców Węgorzewa. Ich podejrzenia się potwierdziły. W pokoju 40-latka funkcjonariusze znaleźli dwie skrzynki ze słodkim pieczywem. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że miał ochotę na coś słodkiego z rana i skorzystał z okazji. Na szczęście sprawca jeszcze nie zdążył spróbować słodkości i funkcjonariusze odzyskali całe skradzione mienie - poinformowała asp. Agnieszka Filipska, oficer prasowy z KPP Węgorzewo.

Mieszkaniec Węgorzewa za swoje naganne zachowanie został ukarany mandatem.

Raport z anteny 26.02, godz.10
Sonda
Czy branża weselna powinna zostać odmrożona?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE