Węgorzewo. Przyjechał rowerem na komendę. Chciał sprawdzić, czy jest trzeźwy

2022-08-16 14:07
Węgorzewo. Przyjechał rowerem na komendę. Chciał sprawdzić, czy jest trzeźwy
Autor: Google Street View Węgorzewo. Przyjechał rowerem na komendę. Chciał sprawdzić, czy jest trzeźwy

Blisko pół promila alkoholu w organizmie miał 29-latek, który w poniedziałkowe przedpołudnie przyjechał na rowerze do Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie, aby sprawdzić swoją trzeźwość.

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w miniony poniedziałek (15 sierpnia) przed godziną 12.00. Do Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie rowerem przyjechał 29-latek, by sprawdzić swój stan trzeźwości. 

- Mężczyzna zaparkował jednoślad przed budynkiem i poszedł sprawdzić, czy jest trzeźwy. Alkomat, który znajduje się w poczekalni węgorzewskiej komendy, wykazał, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu - informuje zespół prasowy węgorzewskiej policji.

Całą sytuację obserwował dyżurny jednostki. - Powiadomił on patrol, który przyjechał na miejsce i zbadał kierującego jednośladem na swoim urządzaniu. Okazało się, że nieodpowiedzialny rowerzysta ma w organizmie blisko pół promila alkoholu - dodaje policja.

Zgodnie z nowym taryfikatorem 29-latek za swoje zachowanie został ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tysiąca złotych.

Braniewo: Zginął razem z żoną i synkiem. Pogrzeb Piotra W. i jego rodziny
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE